Program „WORK AND TRAVEL USA” – koszty

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA PROGRAM „WORK AND TRAVEL USA”
W BIURZE GLOBAL PRZEDSTAWICIELSTWU BUSINESS TRAVEL CLUB?

work and travel kosztyZaufanie i jakość – Przez ostatnich 6 lat zaufało nam niemal 4000 Waszych Koleżanek i Kolegów: w 2003r. – 1200, 2002 r. – 1000 osób, 2001 r. – 700 osób, 2000 r. – 400 osób, 1999 r. – 220 osób, 1998 r. – 80 osób. Wydaje nam się, że całkiem nieźle poradziliśmy sobie z obsługą tych osób. To z przeprowadzanych ankiet wynika, że 90 % Uczestników było zadowolonych lub bardzo zadowolonych z pobytu w USA, jak również z tego, że wybrali nasze biuro jako organizatora wyjazdu.

Zapytajcie swoich znajomych, którzy wyjechali do USA za pośrednictwem naszego biura o jakość oferowanych przez nas usług. Warto również zaznaczyć, że nasze biuro należy do Warszawskiej Izby Turystki (WIT), zrzeszającej renomowane i solidne biura turystyczne. Posiada także certyfikat Europejskiego Instytut Jakości” Dobra Jakość Usług”, jak również zezwolenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej „do kierowania obywateli polskich do pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych”.

Doświadczenie

Jesteśmy w tym temacie od samego początku. W 1997 roku jeden z obecnych organizatorów Programu WAT brał udział w Programie WAT jako tzw. „królik doświadczalny”. Był to pierwszy rok, w którym Program oferowano w Polsce i wyjazd wiązał się z jedną wielką niewiadomą, jednak pomimo początkowych trudności okazało się, że warto było zaryzykować (chociaż praca przy sprzedaży lodów jako tzw. „ice-cream man” nie należała do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych). Zdobyte doświadczenie, poznanie sposobu funkcjonowania programu w praktyce, stanowią niezaprzeczalne argumenty za tym, aby skorzystać z naszych usług. Ponieważ od początku naszej działalności, czyli od 1998 roku nad wszystkimi sprawami związanymi z Programem WAT sprawują kontrolę te same osoby (Ania, Daniel, Marek), macie pewność, że wiemy „o co w tym wszystkim chodzi”.

Fachowość i rzetelność

Wielu pracowników BTC uczestniczyło w Programie WAT. Dzięki czemu poznali zarówno plusy jak i minusy (tych jest raczej niewiele) wyjazdu do USA. Możecie być pewni, że podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami, abyście mieli pełen obraz Programu, jak również doradzą i rozwieją Wasze wątpliwości. W przygotowanych dla Was materiałach staramy się umieścić jak najwięcej niezbędnych informacji, wiadomości i opisów, tak abyście już w momencie podpisywania umowy z BTC wiedzieli niemal wszystko o Programie, kosztach i procedurach. Każdy Uczestnik Programu WAT jest na bieżąco informowany (telefonicznie, poprzez email, sms i dostęp do bazy danych) o wszelkich istotnych sprawach związanych z udziałem w Programie np. o ofertach pracy, spotkaniach organizacyjnych, ewentualnych zmianach.

Praca w USA

Zdajemy sobie sprawę, że dla większości z Was kwestia znalezienia dobrej pracy w USA jest najistotniejsza, dlatego do tej części Programu WAT przykładamy szczególną wagę. Wszystkim Uczestnikom Programu WAT oferujemy wszechstronną pomoc przy szukaniu pracy w USA. Fundacja COUNCIL, z którą współpracujemy, już od kilku lat organizuje w Polsce TARGI PRACODAWCÓW AMERYKAŃSKICH, na których również w tym roku będziecie mogli bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami największych parków rozrywki, parków narodowych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, restauracji, etc. i na miejscu podpisać z nimi umowę o pracę tzw. „Employment Agreement Form”.

Przez 6 lat naszej działalności nawiązaliśmy także bezpośredni kontakt z wieloma firmami w USA. Dlatego będziemy przekazywali Wam również oferty pracy, które amerykańscy pracodawcy kierują bezpośrednio do naszego biura dla naszych Uczestników. Zapewniamy Was, że staramy się jak dokładnie sprawdzić rzetelność pracodawców, tak abyście nie mieli żadnych kłopotów, i chociaż w zdecydowanej większości przypadków wszystko jest „OK”, czasami pojawiają się problemy – w takich przypadkach możecie liczyć na naszą pomoc.

Work and Travel koszty

Ubezpieczenie medyczne do 1.000.000 USD. Poprzez amerykańską firmę ubezpieczeniową IMG (International Medical Group), COUNCIL jako jeden z niewielu organizatorów Programu „WORK AND TRAVEL USA”, zapewnia swoim Uczestnikom ubezpieczenie medyczne pokrywające koszty leczenia do 1.000.000 USD tj. 20 razy więcej niż minimalna kwota wymagana przez rząd USA. I chociaż mamy nadzieję, że żaden z Uczestników nie będzie musiał z tego ubezpieczenia skorzystać, to jednak warto wybrać Program zapewniający właśnie tak wysoką kwotę ubezpieczenia. Choćby ze względu na horrendalnie wysokie koszty usług medycznych w USA.