Integracja potrzebna

integracjaMotywacja, szkolenie i integracja – tym mianem imprezy firmowe, które mogą być elementem wyjazdu, szkolenia lub konferencji, bądź też stanowią odrębna całość. Są znakomitym tłem dla firmowych uroczystości, jubileuszy czy też spotkań znaczących partnerów. Ich forma uzależniona jest oczywiście od celu spotkania, który wspólnie z Państwem ustalamy, dobierając odpowiednio ilość i charakter atrakcji, bo duża część sukcesu imprezy to dobrze określone potrzeby naszych klientów.

Formę spotkań należy wprowadzić do całorocznego kalendarza w przedsiębiorstwie i zintegrować z działaniami promocyjnymi firmy. Efektywność takich działań jest dużo wyższa niż zwykłych i może być pomocna w osiągnięciu wielu różnych celów.

Starannie zaplanowany, zorganizowany i zrealizowany projekt incentive to nie oceniona korzyść dla firmy, która inwestuje w entuzjazm i kreatywność ludzi – najważniejszego czynnika sukcesu każdej firmy. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór miejsca, rodzaju atrakcji oraz organizatora takiego wyjazdu.

Dobrze kiedy firma wyspecjalizowana w organizacji tego typu wyjazdów oferuje pasję, zaangażowanie i olbrzymią satysfakcję, którą czerpie z dobrze zorganizowanej imprezy. To co powinno ją wyróżniać to aktywny charakter naszych imprez, doskonałe warunki finansowe i ogromne doświadczenie – ze szczególnym naciskiem promujemy szkolenia z bardzo szerokiej gamie tematycznej.

Uważam, że dobry wyjazd to nie tylko luksusowy hotel i nielimitowane przyjemności konsumpcyjne, ale przede wszystkim możliwość sprawdzenia siebie, przekroczenia barier własnych możliwości i odkrycie nowych pasji, wyłowienie nowych liderów i poprawa komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa , co przekłada się w sposób znaczący na sukces przedsiębiorstwa .

Dziś firmy meetingowe dysponują bardzo szeroką bazą hotelową w Polsce . Każdą ofertę przygotowują indywidualnie, dysponują praktycznie każdym pojazdem do jazdy w trudnym terenie, odpowiednimi plenerowymi chatami gilowymi , doskonałym zapleczem hotelowym o rożnych standardach, przewodnikami górskimi, dostępem do miejsc zamkniętych dla indywidualnych turystów.

Nie tylko laptop, komórka, karnet czy służbowy samochód (choćby używany). Spotkania integracyjne pełnią ważną rolę w identyfikacji pracownika i jego przywiązywaniu do firmy.