Importuj z Niemiec

bieliznaImportuj z Niemiec to odpowiedź na pytanie, jakie Europejskie hurtownie są alternatywą dla importu z Chin. Znalezienie sprawdzonej i dobrej jakości hurtowni za granicą nie jest procesem łatwym, szczególnie dla osób, które wcześniej nie miały doświadczenia w handlowaniu towarami zza granicy.

Wielu sprzedawców, właścicieli sklepów i hurtowni, niemal na ślepo posiłkuje się importem z Chin, ponieważ popularność produktów made in China każe nam wnioskować, że jest to opłacalne. Owszem, jest bardzo prawdopodobne, że u chińskich producentów znajdziemy produkty tanio, jednak import z Chin często pociąga za sobą wysokie koszty a także jest niezwykle skomplikowanym procesem, którego największą wadą jest oczywiście czas oczekiwania. Może on trwać nawet do kilkudziesięciu dni, co we współczesnym handlu, zdominowanym przez internetowe sklepy, przelewy 24 godzinne oraz przesyłki kurierskie, wydaje się być nie realnym przedsięwzięciem.

Jaka jest więc alternatywa dla osób, które szukają zagranicznych dostawców? Polakom najłatwiej oczywiście importować towary z państw Unii Europejskiej, gdyż wspólne przepisu dotyczące transportu otwartych granic oraz jednolite cła i brak kontroli na granicach w strefie Schengen sprawiają, że import z krajów UE trwa krócej i nie generuje tylu kosztów i formalności, przez co jest również bardziej opłacalny. Szukając uczciwych i sprawdzonych dostawców zza naszej zachodniej granicy, warto wziąć pod uwagę Kinzo Niemcy ponieważ hurtownia ta uchodzi za prawdziwego potentata w handlu dobrej jakości produktami, po naprawdę atrakcyjnych cenach. Odzież, bielizna (w tym bielizna męska), obuwie, dodatki, artykuły gospodarstwa domowego takie jak: lodówki, pralki, zmywarki, żelazka, czajniki i ekspresy do kawy, a także suszarki, mikrofalówki, czy sprzęt radiowo telewizyjny, komputery, telefony komórkowe, tablety i różnego rodzaju elektroniczne gadżety – to tylko niektóre produkty z niewątpliwie bardzo bogatej oferty jaką dysponuje Kinzo. Hurtownia ta ma już w Polsce wielu klientów, którzy są wierni jej produktom od bardzo wielu lat, jednocześnie nie zamierzając szukać dostawców gdziekolwiek indziej. Niemal bez przerwy kolejne sklepy w naszym kraju przekonują się o tym jak wysoki poziom prezentuje ta hurtownia.